Правила і умови інтернет-магазину "Лавка прянощів"

Остання редакція – 12 листопада 2020 року

1. Визначення

Товар — об'єкт купівлі-продажу, не вилучений і не обмежений у цивільному обороті, який представлено до продажу в інтернет-магазині "Лавка прянощів".

Сайт — сайт інтернет-магазину "Лавка прянощів" specii.in.ua.

Замовлення — запит Покупця на покупку Товарів, оформлений онлайн на Сайті через мережу Інтернет та/або офлайн за будь-яким з номерів телефонів, вказаних на інтернет-сторінці Сайту "Контакты".

Покупець — фізична особа, що уклала договір купівлі-продажу Товару шляхом оформлення Замовлення та отримала його підтвердження від Продавця.

Продавець — фізична особа-підприємець Дємьохін Владислав Леонідович, ідентифікаційний код 2183207519, реєстраційний номер ЄДР 20043893098.

Одержувач — особа, уповноважена Покупцем на отримання Товару.

2. Загальні положення

2.1. Ці Правила продажу товарів в інтернет-магазині "Лавка прянощів" (далі — Правила) визначають порядок купівлі-продажу Товарів через інтернет-магазин, і у відповідності з Цивільним Кодексом України є офіційною публічною офертою Продавця, що адресована Покупцям, при спільному згадуванні також іменовані "Сторони", а окремо — "Сторона".

2.2. До відносин між Продавцем і Покупцем застосовуються положення Цивільного кодексу України, Закону України "Про електронну комерцію", Закону України "Про захист прав споживачів", Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 р. № 833), Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2003 р. № 185), Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами (затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2007 р. № 104), Правил продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями (затверджені наказом Міністерства економіки України від 19 квітня 2007 р. № 103) та інших чинних в Україні нормативно-правових актів.

2.3. Кожна Сторона гарантує іншій Стороні, що володіє необхідною право- і дієздатністю, а також всіма правами і повноваженнями, необхідними та достатніми для укладення й виконання договору купівлі-продажу.

2.4.Права та обов’язки Сторін, викладені у чинній версії Правил, є істотними умовами відповідних договорів купівлі-продажу між Продавцем та Покупцем.

2.5. Оформлення Замовлення Покупцем являє собою заяву про намір укласти з Продавцем договір купівлі-продажу.

2.6. Оформлюючи Замовлення Покупець гарантує, що усі умови цих Правил йому зрозумілі, і він приймає їх безумовно і в повному обсязі.

2.7. Для ефективного укладання й виконання договору купівлі-продажу Товарів Сторони можуть укладати інші договори (як у письмовій, так і в усній формі), включаючи договори з іншими особами, зокрема договір доручення.

3. Умови користування Сайтом

3.1. Будь-хто може вільно переглядати сторінки сайту specii.in.ua, не повідомляючи про себе ніяких персональних даних.

3.2. На Сайті використовуються або можуть використовуватися файли cookie, а також ідентифікатор клієнта UserID, що присвоюється аналітичною службою Google.

3.3. Кожен може відмовитися від застосування файлів cookie та ідентифікатора клієнта UserID шляхом відповідного налаштування свого браузера та/або електронного пристрою (комп'ютера, планшета, телефону тощо).

3.4. Вся текстова інформація та графічні зображення, опубліковані на Сайті, є власністю Продавця.

3.5. Назви торгових марок, товарних знаків і логотипи, які розміщені на Сайті, є власністю їхніх власників.

3.6. Опис Товарів ґрунтується на загальнодоступних джерелах й наведений виключно для загального ознайомлення.

3.7. Фотографії Товарів, як правило, є оригінальними, належать інтернет-магазину "Лавка прянощів" і захищені законодавством про авторське право.

3.8. Продавець не гарантує повну відповідність Товару фотографії на інтернет-сторінці Сайту, наприклад, правильної передачі кольорів монітором Покупця або тотожності дизайну етикетки.

3.9. Будь-хто може вільно завантажувати матеріали Сайту виключно для особистого некомерційного використання, за умови дотримання законодавства про авторське право.

3.10. Забороняється змінювати матеріали Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для комерційних цілей.

3.11. Будь-яке інше використання матеріалів Сайту на інших сайтах або в комп'ютерних мережах дозволяється виключно при посиланні на першоджерело (сайт specii.in.ua).

4. Оформлення і виконання Замовлення

4.1. Замовлення може бути оформлено онлайн на Сайті через мережу Інтернет та/або офлайн за будь-яким з телефонних номерів, вказаних на інтернет-сторінці Сайту "Контакты".

4.2. Порядок придбання Товарів та оформлення Замовлення викладено на інтернет-сторінці Сайту "Как купить".

4.3. При оформленні Замовлення онлайн на Сайті через мережу Інтернет Покупець заповнює електронну форму Замовлення на Товари. У цьому випадку інформація з сайту Продавця є належним доказом у разі виникнення спорів з приводу Замовлень та порядку їх виконання.

4.4. При оформленні Замовлення телефоном Покупець надає Продавцю необхідну інформацію в усній формі. У цьому випадку Продавець не несе відповідальності за невідповідність Замовлення бажанню Покупця.

4.5. Покупець несе відповідальність за точність і правильність інформації, що надається ним при здійсненні Замовлення та/або при реєстрації. Обробка наданих Покупцем персональних даних здійснюється з метою укладання договору купівлі-продажу Товару та його належного виконання Продавцем.

4.6. Об'єм персональних даних, що надаються Покупцем, а також порядок їх отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття викладено в Політиці конфіденційності інтернет-магазину "Лавка прянощів".

4.7. Після отримання Замовлення Продавець телефонує Покупцю і підтверджує отримане Замовлення, а також погоджує з ним дані Замовлення, зокрема спосіб оплати, дату і час доставки товару. Можливі способи оплати та доставки наведено на інтернет-сторінці Сайту "Доставка и оплата".

4.8. Продавець має право відмовити Покупцю у виконанні Замовлення або його частини у випадку, якщо не має об'єктивної можливості його виконати та/або якщо вимоги Покупця є неприйнятними з юридичної чи моральної точки зору.

4.9. Комплектація Замовлення виконується Продавцем протягом одного робочого дня, якщо інший термін не було погоджено з Покупцем. Після цього Замовлення може бути отримано Покупцем або Одержувачем особисто у офісі інтернет-магазину "Лавка прянощів" або передається до кур'єрської чи поштової служби доставки. Детальна інформація щодо умов одержання Замовлення наведена на інтернет-сторінці Сайту "Доставка и оплата"

4.10. Вважається що Продавець повністю виконав свої зобов’язання по договору купівлі-продажу в момент прийняття товару Покупцем або Одержувачем. Ризик випадкового знищення або випадкового пошкодження Товару переходить від Продавця до Покупця у момент передачі Товару йому або Одержувачу.

4.11. У разі виникнення у Покупця будь-яких питань, зокрема щодо властивостей та характеристик Товару, способів оплати чи доставки тощо, Покупець повинен звернутися до Продавця до оформленням Замовлення за будь-яким з телефонних номерів, вказаних на інтернет-сторінці Сайту "Контакты".

5. Оплата Замовлення

5.1. Оплата Замовлення виконується Покупцем (або Одержувачем) у готівковій та/або безготівковій формі.

5.2. У разі використання готівкової форми сума до сплати вираховується шляхом математичної операції заокруглення до цілого числа гривень (без копійок) суми вартості замовлення та доставки. Заокруглення не є знижкою або надбавкою, рекламою або стимулюванням продажу товарів (робіт, послуг) у значенні цих термінів, визначених законодавством України.

5.3. При оформленні Замовлення Покупець зобов'язаний вказати спосіб оплати, обравши його з можливих, які наведено на сторінці Сайту "Доставка и оплата".

5.4. Безготівковий розрахунок і оплата банківською карткою можливі тільки для зареєстрованих Покупців.

5.5. Ціна Товару в інтернет-магазині може бути змінена Продавцем у будь-який момент в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

6. Доставка Замовлення

6.1. При оформленні Замовлення Покупець зобов'язаний вказати спосіб доставки, обравши його з можливих, які наведено на сторінці Сайту "Доставка и оплата".

6.2. Вартість доставки може як включатися до загальної суми Замовлення, так й не включатися в залежності від суми Замовлення й регіону доставки.

6.3. Послуги кур'єрської служби при доставці по м.Києву включаються до загальної суми Замовлення й відображаються у товарному чеку окремим рядком. Послуги перевізника (як правило, "Нова пошта") сплачуються Покупцем окремо під час отримання Замовлення. Детальну інформацію щодо цього наведено на інтернет-сторінці Сайту "Доставка и оплата".

6.4. Продавець зобов'язується докласти усіх зусиль для дотримання дати та часу доставки, обумовлених з Покупцем. Затримка в доставці можлива виключно за непередбачених обставин, що сталися не з вини Продавця.

7. Повернення і обмін товару

7.1. Якщо при отриманні Товару Покупцем або Одержувачем виявлено розбіжності між наявними Товарами та Товарами, зазначеними у товарному чеку, Покупець має право відмовитись від прийняття Замовлення.

7.2. У разі обґрунтованої відмови Покупця від отримання Товару Продавець повинен на вимогу Покупця або повернути передоплату, або за власний кошт замінити некоректно сформоване Замовлення.

7.3. У разі необґрунтованої відмови Покупця від отримання Товару Продавець має право вимагати від Покупця компенсації витрат на доставку й повернення Замовлення.

7.4. Продавець не несе відповідальності за невиконання Замовлення, якщо Покупець надав невірні дані про себе або про Одержувача. Повторна доставка Товару, а також інші дії з боку Продавця здійснюються тільки за узгодженням Сторін з віднесенням відповідних додаткових витрат на Покупця.

7.5. Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" і Додатку № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 продовольчі товари належної якості обміну і поверненню не підлягають.

7.6. Згідно з частиною восьмою статті восьмої Закону України "Про захист прав споживачів" "У разі придбання споживачем непридатного харчового продукту продавець зобов’язаний замінити його на харчовий продукт, який є придатним до споживання, або повернути споживачеві сплачені ним кошти. Розрахунки із споживачем у такому разі проводяться в порядку, передбаченому абзацом третім частини сьомої цієї статті".

8. Відмова від відповідальності

8.1. Продавець не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання Сайту.

8.2. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну споживачу внаслідок неналежного використання Товару.

8.3. Продавець не несе відповідальності за збитки Покупця, що виникли у результаті:

- неправильного заповнення Замовлення, у тому числі неправильного зазначення персональних даних;

- використання (неможливості використання) і будь-яких наслідків використання (неможливості використання) Покупцем обраного способу оплати Замовлення;

- дій чи бездіяльності третіх осіб;

- інших обставин, передбачених чинним законодавством України.

8.4. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо таке невиконання стало наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажор).

9. Інші умови

9.1. До питань, що не врегульовані цими Правилами, застосовуються норми Цивільного кодексу України та іншого чинного законодавства.

9.2. Недійсність будь-якого положення цих Правил не тягне за собою недійсність інших положень і Правил у цілому.

9.3. Продавець залишає за собою право вносити зміни в ці Правила, без будь-якого попередження. Зміни набирають чинності з моменту їх опублікування на даному Сайті.

9.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця за будь-яким з телефонних номерів, вказаних на інтернет-сторінці Сайту "Контакты".

9.5. Усі спірні питання Сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів. У разі недосягнення угоди спір буде передано до суду у відповідності з чинним законодавством України.