Співробітництво

Ми завжди відкриті для співпраці та раді будь-яким Вашим пропозиціям. Впевнені, що в нашій особі Ви знайдете надійного партнера по бізнесу.

Постачальникам – Лавка прянощів прагне до найвищого якості продукції, розширення асортименту прянощів і спецій. Якщо у вас є що запропонувати за адекватну ціну – зв'язуйтеся з нами.

Малому бізнесу ми готові запропонувати вже випробувані схеми роботи. Ви зможете продавати наші прянощі, спеції та приправи під уже відомою торговою маркою Лавка прянощів за тими ж цінами, що і наш інтернет-магазин!

Для сегмента HoReCa ми пропонуємо якісні натуральні прянощі та приправи в зручній упаковці та з безкоштовною доставкою. Договір укладається з фізичною особою-підприємцем (2 група). Всі поставки супроводжуються необхідною документацією.

Веб-майстрам – ми не займаємося рекламою, не беремо участі та не братимемо участі в біржах з продажу посилань, але завжди готові на взаємовигідну співпрацю з якісними СДЛ паралельної тематики з розвитку наших інтернет-проектів будь-якими білими методами.

На головну